بهره مندی از خدمات بازسازی خانه

با بهره مندی از خدمات بازسازی خانه می توانید به راحتی ساختمان قدیمی فعلی خود را به خانه ای مدرن تبدیل کنید. خانه های مدرن امروزی به گونه ای ساخته می شوند که می توان از تجهیزات و لوازم هوشمند با اطمینان خاطر بیشتر استفاده کرد ولی این به معنای آن نیست که شما نمی توانید ساختمان های قدیمی خود را تغییر دهید. با به کارگیری فرصت بازسازی خانه  با صرف هزینه های معقول در مدت زمان بسیار کوتاه می توانید به هدف خود برسید.

کارشناسان و همکاران با تجربه و کاردان ما با داشتن تجربه ی کافی می توانند به راحتی اقدامات لازم برای تغییر و مرمت ساختمان های قدیمی را در اولویت قرار دهند. یک ساختما قدیمی نه تنها امکان تخریب و فروپاشی زیادی دارد بلکه نمی توان در چنین مکان هایی به رفاه و آسایش کامل رسید. از سوی دیگر به دلیل خرابی های پی در پی در برخی از نقاط خانه مجبور خواهید بود در فاصله ی زمانی کم، هزینه های بسیاری را برای برطرف سازی مشکلات موجود پرداخت کنید. چرا با یک باره بهره مندی از خدمات بازسازی خانه، به همه ی تخریب های موجود پایان ندهید ؟ نگران هزینه های درخواستی نباشید، همکاران ما می توانند قبل از انجام هر گونه اقدامی برآوردی مشخص از هزینه های درخواستی را در اختیار شما قرار دهند، اگر بودجه ی کافی ندارید می توانید مرمت  بخشی و یا قسمتی از ساختمان خود را در اولویت قرار دهید. این امر کاملا بستگی به درخواست کارفرما دارد.

ازسازی خانه

بازسازی خانه : بازسازی اتاق خواب

اتاق خواب محلی برای استراحت و خواب می باشد و هر چه آرامش و رفاه بیشتری در محیط فراهم باشد، خواب شما نیز به مطلوب خواهد بود. اتاق خواب با توجه به اینکه اتاق خواب کودک و یا افراد بزرگسال است باید با در نظر گرفتن نکات ویژه بازسازی شود. دکوراسیون های به کار رفته برای بازسازی اتاق خواب متنوع است شما می توانید با در اولویت قرار دادن سلیقه ی فردی خود یکی از مطلوب ترین گزینه ها را انتخاب کنید. در اتاق خواب های قدیمی معمولا از کمد دیواری های فلزی و یا چوبی نامرغوب استفاده می شد ولی امروزه به کار گیری ام دی اف به ما اجازه داده است که به کمد دیواری های شیک دسترسی داشته باشیم. تعداد و بزرگی این کمد ها باید به نحوی انتخاب شود که با سایز فعلی اتاق خواب سازگار باشد.

بازسازی خانه به ویژه بازسازی اتاق خواب باید به طور کامل متناسب با سلیقه ی فرد صورت گیرد، از سوی دیگر لوازمی که در این مکان مورد استفاده قرار می گیرد باید به گونه ای چیده شود که فضای کافی موجود باشد. یک دکوراسیون شیک میتواند زمین تا آسمان فضای اتاق خواب را تغییر دهد. ابعاد رختخوابی که برای اتاق خواب انتخاب می شود باید با اندازه و سایز این مکان مناسب باشد در غیر این صورت ممکن است با انتخاب رختخواب با سایز نامطلوب فضای کافی برای رفت و آمد نماند. بازسازی اتاق خواب اگر تعویض اشیا مد نظر نباشد با هزینه های مقرون به صرفه ای نهایی خواهد شد ولی به کارگیری اشیا جدید و یا تعویض برخی از لوازم فعلی می تواند هزینه های درخواستی را بیشتر کند.

خدمات بازسازی خانه

بازسازی خانه: نوسازی کف خانه

نوسازی کف ساختمان در بازسازی خانه از دیگر نکاتی است که باید مد نظر قرار گیرد.

شما برای بازسازی خانه به ویژه کف ساختمان چه طرح هایی در نظر دارید؟

پیشرفت تکنولوژی و به وجود آمدن محصولات متنوع به معماران و مهندسین این امکان را داده است که بتوانند از لوازم و تجهیزات فوق العاده ای برای بازسازی خانه استفاده کنند.

کفپوش های مختلفی در بازار موجود است که با در نظر گرفتن مواد اولیه مختلفی تولید و ساخته شده اند، می توانید با توجه به شرایط موجود و البته محدودیت بودجه مناسب ترین کفپوش را انتخاب کنید. رنگ و طرح کفپوش انتخابی در بازسازی خانه نیز باید با نمای داخلی ساختمان سازگار باشد. نصب و راه اندازی کف پوش ها در مدت زمان بسیار کم نهایی می شود و این امر معمولا در آخرین مرحله انجام می شود. شما می توانید با مشاهده ی نمونه کفپوش های مختلف مناسب ترین گزینه را در اولویت قرار داده و از مزیت آن بهره مند شوید. چوب معمولا به عنوان مناسب ترین کفپوش در نظر گرفته می شود ولی شرایط و نیازهای موجود به مراتب مشخص خواهد کرد که کدام گزینه می تواند برای ساختمان شما مناسب تر باشد.

اطلاعات و راهنمایی کامل در این زمینه توسط کارشناسان ما در اختیار شما قرار داده می شود.

مزیت بازسازی خانه

بازسازی خانه : به کار گیری پوشش برای دیواره ها

در بازسازی خانه یکی دیگر از مهمترین گزینه ها انتخاب نوع پوشش مطلوب برای دیوارها می باشد. پوشش های مختلفی برای دیوار موجود است که با توجه به سلیقه ی فردی خود می توانید گزینه ی مناسبی را انتخاب کنید.

از جمله مهمترین پوش های به کار رفته در دیوارها در حین بازسازی خانه می توان:

  • پنل های دکوراتیو سه بعدی
  • پوستر سه بعدی
  • دیوار پوش
  • سنگ دکوراتیو
  • شیشه تزیینی
  • تایل آلومینیومی
  • کاغذ دیواری
  • بسیاری از گزینه های دیگر

را نام برد.  پیشنهاد ما این است که برای بازسازی خانه  و انتخاب پوشش های مناسب برای دیوار ساختمان حتما نمونه های قبلی را مشاهده کنید، همکاران ما اطلاعات کاملی در این راستا در اختیار شما قرار خواهند داد. با مشاهده ی نمونه های موجود می توانید گزینه ی ایده آلی را بر اساس سلیقه ی خود در اولویت قرار دهید. پوشش انتخاب شده برای دیوار باید با دکوراسیون داخلی و البته اشیا موجود سازگاری کافی داشته باشد در غیر اینصورت ممکن است احساس مطلوبی به همراه نداشته باشد.

به کار گیری خدمات بازسازی خانه

بازسازی خانه: بازسازی ورودیه خانه و سقف آن

ورودیه ساختمان از دیگر بخش های ساختمان است که باید در بازسازی خانه حائز اهمیت می باشد. ورودی یک ساختمان می تواند با در نظر گرفتن طرح و سبک های لازم به خوبی تزیین شود و توجه همه ی افراد را به سوی خود جلب کند. برخی از ساختمان ها ورود به حیاط هستند در این صورت می توانند با ایجاد فضای سبز زیبا در حیاط  چشم انداز فوق العاده ای را ایجاد کرد.

اگر ساختمان شما برای یک حیاط جداگانه ای است به راحتی می توانید با انتخاب انواع مختلف از درختان و گل ها یک فضای رویایی را ایجاد کند و در بعد از ظره ای زیبا در این مکان به استراحت بپردازید. خانه هایی که عاری از  حیاط و محوطه ی ویژه برای گل و گیاه هستند می تواند از خدمات روف گاردن در بازسازی خانه استفاده کنند. ما سقف خانه ی شما را به یک باغ زیبا و محوطه ی عالی تبدیل خواهیم کرد. این امر برای آپارتمان هان ها با توجه به اینکه سقف اشتراکی مد نظر است، گزینه ی مناسبی نخواهد بود. داشتن یک فضای زیبا برای مواقعی که احساس خستگی دارید می تواند بسیار زیبا و دلنشین باشد. برای اطلاع از برآورد هزینه های لازم برای ساخت این نوع از طرح ها میتوانید با ما با شماره های موجود در تماس باشید.

هزینه ی بازسازی خانه

بازسازی خانه : بازسازی محوطه ی بیرونی خانه

محوطه ی بیرونی خانه یکی از مهمترین بخش های آن است که نشان دهنده ی زیبایی ساختمان شما خواهد بود. با بازسازی خانه محوطه ی بیرونی اگرچه در رفاه اعضای فردی رابطه ی مستقیمی نخواهد داشت ولی می تواند در حالت کلی هم ارزش ساختمان را افزایش دهد و هم از به وجود آمدن هرگونه خطر و تهدید جلوگیری کند، به عنوان مثال استفاده از محافظ های بیرون درب و دیوارهای ساختمان آن را در برابر ورود سارقان امن خواهد ساخت و یا به کارگیری دوربین مخفی در ورودی و بیرون محوطه می تواند امنیت بسیاری را به وجود آورد.

اگر چه در بازسازی خانه هر یک از موارد یاد شده نیازمند صرف هزینه است ولی ارزش آن را دارد. با افزایش امنیت ساختمان خود می توانید آسایش و بیشتری داشته و به نگرانی های بی مورد خود پایان دهید. اگر ساختمانی دارای دکوراسیون بیرونی شیک نباشد هیچ فردی احساس خوبی در زندگی در این نوع از ساختمان ها را نخواهد داشت.

بسیاری از کارفرمایان ایرانی در بازسازی خانه معمولا بازسازی دکوراسیون بیرونی خانه را در اولویت قرار نمیدهند، حال باید بدانند که یک ساختمان از نظر بیننده اگر از نمای بیرونی شیک باشد به احتمال زیاد دارای نمای داخلی شیکی و با شکوهی نیز است. نمای بیرونی اولین تاثیر را در مخاطب ایجاد خواهد کرد و معمولا با هزینه های معقول می توان تغییرات دلخواه را ایجاد کرد.

کوهی از تجربه در طراحی و اجرای سبک های مدرن و کلاسیک در اختیار آرشیتکت های شرکت آمود ابنیه است.

با خیال راحت بازسازی منزل خود را از مرحله مشاوره و تخمین قیمت به صورت رایگان شروع و با اجرای برنامه ریزی شده در حداقل زمان تحویل بگیرید.


خواندن مطالب زیر برای شما جذاب خواهد بود: