آشنایی با بازسازی منزل

با بازسازی منزل می توانید به راحتی خانه ی قدیمی خود را تغییر دهید و از این طریق رفاه و آسایش بیشتری به دست آورید. داشتن خانه ای تمیز و مجهز به امکانات کامل به اعضای خانواده احساس مطلوبی خواهد داد. شما تا چه اندازه به فکر بازسازی منزل خود هستید؟ آیا از دکوراسیون فعلی منزل خود خسته شده اید؟؟ چرا به فکر تغییر نیستید؟ ما اینجا هستیم تا با هزینه های فوق العاده کم و البته کارشناسان با تجربه و ماهر اقدامات بازسازی و مرمت منزل شما را در کوتاهترین مدت زمان نهایی کنیم. همین اکنون با ما با شماره های موجود در تماس باشید.

امکان بازسازی و مرمت ساختمان می تواند به صورت کامل و یا به صورت جزیی دنبال شود، با توجه به بودجه ی موجود می توانید به راحتی از این نوع خدمات بهره مند شوید. صفر تا صد بازسازی منزل خود را به ما بسپارید تا در زمان بسیار کوتاه بتوانید به کیفیت عالی دست یابید. برای هماهنگی و دریافت مشاوره ی کامل در این مورد تردید نکنید همین اکنون با ما با شماره های موجود در تماس باشید.

بازسازی منزل علاوه بر این که می تواند طول عمر ساختمان را افزایش دهد، ارزش آن را نیز ارتقا خواهد داد. شما با یک بازسازی کلی می توانید رفاه زندگی خود را به مقدار قابل ملاحظه ای افزایش دهید. در نظر داشته باشید اگر در بازسازی سازه ای دقت و تخصص کافی فراهم نباشد نه تنها نمی توان در مدت زمان کوتاه به هدف رسید بلکه به دلیل سهل انگاری های مختلف سبب به وجود آمدن خسارت و تخریب خواهید شد به همین دلیل سعی کنید اقدامات لازم را به افراد کاردان بسپارید تا از به وجود آمدن هر گونه مشکل و خسارت در امان بمانید.

بازسازی منزل

بازسازی منزل: بازسازی آشپزخانه

آشپزخانه قلب خانه ی شما است و باید در بازسازی منزل به طور ویژه این بخش مورد بررسی قرار دهد، با توجه به این مورد که اعضای خانواده مقدار زیادی از اوقات خود را ممکن است در آشپزخانه بگذرانند، این محل باید رفاه وآسایش کامل داشته باشد. خانم های ایرانی عاشق داشتن آشپزخانه ای شیک و زیبا هستند، چنین آشپزخانه ی رویایی از شما آنقدر دور نیست، به راحتی می توانید به این هدف برسید. به منظور بازسازی آشپزخانه معماران و همکاران ما ابتدا تخریب و نواقص موجود را شناسایی می کنند و بر این اساس راهکارهای اصولی در پیش گرفته می شود.

امروزه آشپزخانه ها به نوعی ساخته می شود که بیشتر در معرض دید هستند به همین دلیل باید بازسازی کابینت ها و دیوارها به طور دقیق در اولویت قرار گیرد. چه نوع دکوراسیونی برای آشپزخانه ی خود در نظر دارید؟ کافی است سلیقه ی فردی خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید تا آنها بتوانند با هزینه های مقرون به صرفه اقدامات لازم را نهایی کنند. ما اینجا هستیم تا شما یک خانه ی رویایی داشته باشید.

نکات قابل ملاحظه در بازسازی آشپزخانه:

 • نوسازی درب های کابینت
 • استفاده از ابزار ها و البته به طور خاص وسایل جدید و مدرن
 • نوسازی کف آشپزخانه
 • تعیین مناسب ارتفاع کابینت ها
 • ساختن یک کانتر زیبا و باشکوه برای ورودی آشپزخانه
 • استفاده کردن از ساختار جزیره ای
 • همخوانی داشتن اشیا موجود با دیگر اجزای خانه

در صورت درخواست کارفرما همکاران ما تعویض اشیا موجود در آشپزخانه را در اولویت قرار می دهند در غیر این صورت فقط لوازم خراب شده بازسازی می شود. با هر بودجه ای که دارید می توانید از مزایا بازسازی منزل بهرمند شوید. آشپزخانه قدیمی خود را با به کارگیری اصول خاص به یک آشپزخانه مدرن و هوشمند تبدیل کنید تا در طول آشپزی کردن و حضور در این مکان احساس مطلوبی داشته باشید.

اهمیت بازسازی منزل

بازسازی منزل: رنگ آمیزی دیوارها و سقف

در رنگ آمیزی دیوار و سقف با د در نظر گرفته شود که به کار گیری چه نوع رنگ هایی می تواند دکوراسیون منزل را کامل کند. رنگ هایی که در این مرحله در اولویت قرار نمی گیرد باید با سایر اشیا موجود هماهنگی مطلوب داشته باشد. در غیر این صورت دلسرد کننده خواهد بود.

اگر چه بیشتر کاربران ایرانی تمایل به رنگ های ساده به ویژه سفید دارند ولی استفاده از رنگ های دیگر نیز می تواند جلوه های زیبایی را به وجود آورد. شما می توانید قبل از تصمیم گیری در مورد رنگ انتخابی برای بازسازی منزل نمونه های موجود را مشاهده کنید و در بازسازی منزل یکی از مطلوب ترین گزینه ها را در اولویت قرار دهید.

بازسازی منزل خود را به ما بسپارید تا کارشناسان ما با معرفی طرح و رنگ های مختلف شما را برای رسیدن به طرح های دلخواه یاری کنند. در رنگ آمیزی دیوار و سقف ها کاملا  سلیقه ی کارفرما دنبال می شود، البته قبل از انجام هر گونه اقدامی همکاران ما اطلاعات کاملی در مورد سایر طرح ها در اختیار شما قرار می دهند تا شما بتوانید تصمیم گیری خوبی در بازسازی منزل داشته باشید.  اشیا و دیواره ها و البته دکوراسیون قدیمی منزل خود را با طرح و سبک های جدید تغییر دهید تا بتوانید احساس شادابی و نشاط را در منزل خود افزایش دهید. ما به فکر پول جیب شما هستیم به همین دلیل در بازسازی منزل، هزینه های بسیار معقولی از شما درخواست خواهد شد.

هزینه ی بازسازی منزل

بازسازی منزل: نحوه ی چیدمان و طراحی منزل

چیدمان و دکوراسیونی که برای یک خانه در نظر گرفته می شود می تواند به طور ویژه در روحیه ی اعضای خانواده تاثیر گذار باشد. دکوراسیون های مختلفی از جمله :

 • دکوراسیون سنتی
 • دکوراسیون مدرن
 • دکوراسیون اسکاندیناوی
 • دکوراسیون اروپای غرب
 • و …

موجود است.

شما علاقه مند به کدام دکوراسیون ویژه  برای منزل خود هستید؟

طرح و نحوه ی چیدمان اشیا در منزل اگر بدون دقت و بدون به کارگیری خلاقیت اجرا شود، همه ی هزینه ای که برای بازسازی منزل می تواند تحت کنترل قرار دهد.

با یک طرح مبتکرانه می توانید اشیا فعلی را به گونه ای تغییر دهید که به دکوراسیون زیبا و دلخواه برسید. داشتن تخصص در این زمینه بسیار مهم است، کارشناسان ما با دریافت اطلاعات کامل در مورد سلیقه ی شما و ادغام آن با تجربه و تخصص می توانند شاهکارهای بی نظیر را خلق کنند، به ما اعتماد کنید. طرح و سبک های مختلفی در دست است و باید  مشخص کرد که کدام یک از آنها می تواند با سلیقه ی شما سازگار باشد در این صورت می توانید به دلخواه یکی از بهترین گزینه ها را در اولویت قرار داد. همکاران ما اطلاعات کامل ردر این راستا را در اختیار شما قرار خواهند داد.

کارشناسان گروه ما،  پس از حضور در محل به راحتی می توانند با یک ارزیابی کلی اطلاعات کاملی در مورد هزینه های درخواستی و البته مدت زمان لازم برای بازسازی را در اختیار شما قرار دهند.

خدمات بازسازی منزل

بازسازی منزل: بازسازی حمام و سرویس بهداشتی

در بازسازی منزل به ویژه بخش حمام و سرویس بهداشتی در صورتی که همکاران ما تشخیص دهند که باید شیرالات تعویض گردد و هیچ راه چاره ای برای تعمیر آنها نیست، بهتر است این کار را انجام دهید. زیرا در بیشتر مواقع کاربران به منظور کاهش هزینه ها تعمیر را بر تعویض ارجح تر می داند ولی اگر خرابی زیاد باشد در این صورت با تعمیر آنها و خرابی مجد مجبور خواهید بود که هزینه های بسیاری را پرداخت کنید.

در صورتی که کارفرما بودجه ی کافی را نداشته باشد، کارشناسان ما در صدد هستند که عالی ترین امکانات گزینه ی تعمیر را در پیش بگیرند، برای هر اقدامی که قرار است در بازسازی منزل انجام شود، شما مطلع خواهید بود و می توانید نظارت مستقیم داشته باشید. در اولین جلسه ی بازدید همکاران ما پس از یک بررسی کلی، اطلاعات کاملی در این راستا در اختیار شما قرار می دهند. ما تجربه ی کافی را داریم به همین دلیل می توانیم ارزیابی مطلوبی انجام دهیم. از جمله متداول ترین اقداماتی که در حمام و سرویس بهداشتی می توان:

 • عایق بندی دیوار و کف ها
 • تعمیر لوله کشی ها و تاسیسات
 • دیوار ها و تعویض کاشی ها
 • تعویض شیرآلات
 • بازسازی تهویه این مکان ها
 • جابجایی کاسه توالت با فرنگی
 • طراحی قفسه ها

را نام برد.

زمان آن رسیده است با بازسازی منزل ، رفاه و آسایش خود و اعضای خانواده را افزایش دید.

تا کی می خواهید در خانه های قدیمی زندگی کنید.

یک ضرب المثل قدیمی است که می گوید شما هر مکانی که خیلی حضور داشته باشید،

شبیه همان جا خواهید بود.

با تغییر ساختمان فعلی خود به یک ساختمان مدرن، از امکانات فوق العاده ای بهره مند باشید.

شرکت آمود ابنیه با سالها تجربه و بهره گیری از اکیپهای طراحی و اجرا، تمامی هزینه ها و زمان را برای شما شفاف بیان نموده و به بهترین طریق ممکن سعی در طراحی مطابق با سلیقه شما و اجرای بی نقص پروژه در حداقل زمان خانه شما را به مکانی دلپذیر برای سکونتتان تبدیل می کند.

شما می توانید به صورت آنلاین از طریق واتس اپ با شماره 144-0806-0912 با ما ارتباط گرفته و به صورت غیرحضوری هر گونه مشاوه رایگان اعم از برآورد هزینه و تعمیرات اساسی را سوال نمایید.


مطالب زیر احتمالا برای شما جذاب است: