ایجاد دکوراسیون اداری راحت:

چرا به ایجاد دکوراسیون اداری راحت در فضای کار نیاز داریم؟

صرفا ایجاد یک بستر کاری برای اشخاص نشان دادن روزانه کار به کارمندان نیست.

این کار اصلا بهره وری شخص را تضمین نمی­ کند.

احساس راحتی و شاد بودن در محیط کار به اندازه داشتن تجهیزات مناسب برای انجام کار مهم است.

شرکت های بزرگ سرمایه گذاری های زیادی را در محیط کار و رفاه کارمندانشان انجام می­دهند.

اگر می­خواهید کارمندانتان مانند خانه و به همان اندازه راحتی خانه کار کنند لزوما باید شما نیز این کار را انجام دهید.

البته شاید هم نخواهید که مانند خانه راحت باشند! در این صورت منتظر راندمان پایین کاری و فرسودگی روزافزون کارمندان خود باشید.

پس چنانچه معتقد به راحتی محیط کار هستید، باید توجه کنید که دکوراسیون اداری و سبک آن از هر زمان دیگری مهم تر است.

اجازه دهید تعدادی از سبک ها و گزینه های مورد نظر را با هم بررسی کنیم.

دکوراسیون اداری 1

طرح دکوراسیون اداری اول: رسمی و شیک

همیشه در هنگام تزئین یک فضا، به خصوص یکی از منظره ها، سعی کنید از طبیعت و محیط اطراف خود الهام بگیرید.

اگر دفتر شما دارای پنجره های بزرگ است آنها را در معرض دید قرار دهید.

بعضی از رنگ های فضای باز را در آن بکار ببرید. شاید ترکیبی از رنگ سبز و آبی مورد پسند باشد. نمونه ای زیبا به این صورت را می­توان در طراحی بالا مشاهده کرد.

دکوراسیون اداری 2

طرح دکوراسیون اداری دوم: بشاش

در یک دفتر کوچک بهتر است از آوردن رنگ های زیاد پرهیز کنید، زیرا می­تواند فضای آن را حتی کوچک تر و کاملا به هم ریخته نشان دهد. دیوار ها را سفید، سقف را سفید و یک یا دو رنگ دیگر همراه با مبلمان ساده و تزیینات در نظر بگیرید. طرح بالا نمونه خوبی برای این مورد است.

دکوراسیون اداری 3

طرح دکوراسیون اداری سوم: سنگین و رسمی

بسیاری از ایده های دکوراسیونی که احتمالا در ذهن دارید، شامل نوعی طراحی و فضا سازی است که باید همه مواردی که فکر می­کنید در آن رعایت شود. قفسه های باز و یا ترکیبی از قفسه های روی کمد بالا و کمد های بسته پایین بدون توجه به سبک خاصی، می ­تواند ترکیبی عالی برای مطب باشد.

دکوراسیون اداری 4

طرح دکوراسیون اداری چهارم: هنرمندانه

هر اتاق به یک کانون نوری نیاز دارد . این نکته ربطی به اتاق اداره یا خانه ندارد. همچنین ایده بسیار خوبی است که، توجه را از روی میز و سایر عناصر مرتبط به آن دور کنید و تمرکز را بر روی یک اثر هنری زیبا بگذارید.

همچنین می­توانید وسایل نوری را به نقاط کانونی تبدیل کنید یا از یک منظره زیبا جهت زیباسازی فضا استفاده کنید.

دکوراسیون اداری 6

طرح دکوراسیون اداری پنجم: مدرن

اگر می­خواهید دفتری خانگی (هوم آفیس) را زیبا و دلنشین با احساس راحتی تزئین کنید، باید دکور آن در عین حال که اداری است، شبیه خانه جلوه دهید. یک ایده خوب می­تواند استفاده از یک میز به جای میز مخصوص رایانه و اضافه کردن کمد هایی به صورت شلف کتابخانه یا هر چیزی باشد. دقت کنید که چگونه این مجموعه اداری شیک و مدرن متفاوت و در عین حال کاربردی با فضای کار مجزا طراحی شده است.

آیا این طراحی ارزشمند نیست؟

دکوراسیون اداری 7

طرح دکوراسیون اداری ششم: تلفیقی

رنگ های تیره چیزی نیستند که بتوان آنها را نادیده گرفت. درست است که بسیاری از ما از استفاده از رنگ مشکی در طراحی داخلی خودداری می­کنیم، زیرا باعث می­شود فضا کوچک و تاریک به نظر برسد. با این حال ، این فقط یک تصور غلط است. در حقیقت رنگ سیاه می­تواند فضایی را به وجود آورد که گرم و راحت به نظر برسد و استقبال خوبی را به دنبال داشته باشد.

می­توانید هنگام برنامه ریزی برای طراحی دکوراسیون خود از این مزیت استفاده کنید.

دکوراسیون اداری 8

طرح دکوراسیون اداری هفتم: گرم

یکی دیگر از راه های بسیار کارآمد برای ایجاد محیط گرم در دکوراسیون اداری، استفاده از چوب و به شکل طبیعی، بافت زیبا و حتی رنگ های مختلف آن است. این دکور اداری به ما نشان می­دهد که چگونه این کار را انجام دهیم.

دکوراسیون اداری 9

طرح دکوراسیون اداری هشتم: صمیمی

اگر اتاق کار مشترک را مانند طراح بالا طراحی و تزیین می­کنید، باید طرح و سایر موارد را طبق آن برنامه ریزی کنید. یک راه خوب برای ساده نگه داشتن فضا ، داشتن یک میز مخصوص قفسه مانند به جای میزهای جداگانه است که می­تواند چندین ایستگاه کاری را در خود جای دهد. این استراتژی می­تواند هم برای دفتر های کوچک و ساده و هم  دفاتر حرفه ای و شرکتی مناسب باشد.

دکوراسیون اداری 10

طرح دکوراسیون اداری نهم: ساده و شیک

داشتن نور طبیعی کافی ، به ویژه هنگام کار در یک دفتر بسیار مهم است. به همین دلیل میزها  باید در صورت امکان جلوی پنجره ها قرار گیرند.پنجره های تمام قد به دلیل به وجود آوردن فضای نوری بسیاری می­تواند منظره ای شگفت انگیز به ما ارائه دهد و زمینه ای خیره کننده برای دفتر به وجود آورند.

دکوراسیون اداری 11

طرح دکوراسیون اداری دهم: از منظره لذت ببر

این دفتر نه تنها خیلی شیک است بلکه بسیار هم جادار است. میز بلند و مشترک رو به پنجره است و بخش ها توسط دراورهای مخصوص انباری از هم جدا می­شوند. در انتهای اتاق نیز فضای بزرگی برای ذخیره سازی و بایگانی وجود دارد. یک ویژگی جالب در این مورد رنگ مبلمان آن است که با وجود اینکه خنثی به نظر می­رسد اما به نوعی گرم و صورتی است.

دکوراسیون اداری 12

طرح دکوراسیون اداری یازدهم: طلایی ولی مدرن

جستجو برای میز مناسب می­ تواند بسیار طولانی و خسته کننده باشد. وقتی که همه اجزای اتاق در جای خود قرار بگیرد ، دکوراسیون اتاق معنادار می ­شود. البته در صورتی که همه چیز را درست و اصولی برنامه ریزی کنید. شاید مجموعه بالا بتواند منبع خوبی برای ایده و طراحی باشد. توجه داشته باشید که چقدر همه چیز در اتاق با طرح و رنگ طلایی زیبا به نظر می­رسد. نوع خدماتی که توسط شرکت ارائه می شود در انتخاب مبلمان دخالت مستقیم دارد.

دکوراسیون اداری 13

طرح دکوراسیون اداری دوازدهم: مثل یک خانه

اگر فضا دارید، شاید خوب باشد که یک نیمکت زیر پنجره دنج را به دفتر خود اضافه کنید. این مکان می تواند یک قسمت آرامش بخش برای استراحت، نگاه کردن به منظر بیرونی، مطالعه و یا حتی کار بر روی لپ تاپ باشد. این دفتر به شما برای چگونگی زیبا سازی فضا با استفاده از وسایل دیگر ایده های خوبی ارائه می­دهد. ما عاشق ظاهر ساده مبلمان، رنگ های خنثی و توجه به جزئیات هستیم.

دکوراسیون اداری 14

طرح دکوراسیون اداری سیزدهم: هوم آفیس

در بسیاری از موارد، دفتر کار شما می­تواند یک فضای چند منظوره باشد. اگر فضای ایجاد اتاق اداری جداگانه را ندارید، فضای اتاق می­تواند  به عنوان اتاق خواب مهمان دو قسمت شود. برای این مورد یک تخت تاشو مناسب خواهد بود. البته اگر این ایده کمد دفتر را در نظر بگیریم، در واقع امکانات بیشتری خواهیم داشت. شما به راحتی می­توانید فضای کاری را با اتاق نشیمن ادغام کنید و آن را به وسیله یک راهرو بزرگ جداسازی کنید.

همه این فضاهای اداری و اتاق های اداری می توانند در قالب پروژه هایی نوآور و خلاقانه چنانچه قبلا هم اجرا شده اند توسط طراحان و مجریان توانمند شرکت آمودابنیه عینیت پیدا کنند.

کافی است با ما تماس گرفته و از خدمات مشاوره و طراحی اولیه ما به صورت رایگان بهره مند شوید.

همچنین از طریق واتس اپ با شماره تلفن 144-0806-0912 با کارشناسان ما به صورت آنلاین در تماس باشید.


بازسازی واحد اداری

بازسازی ساختمان های قدیمی به صورت اصولی

اطلاع از هزینه ی بازسازی منزل