راهنمای بازسازی واحد

برای بازسازی واحد با توجه به نوع واحد مد نظر دستور العمل های ویژه ای باید در اولویت قرار گیرد، هرگونه سهل انگاری در این مورد می تواند به هزینه ی گزافی به عنوان خسارت و زیان منجر شود به همین دلیل تاکید می شود که اقدامات لازم برای مرمت واحد را به افراد کاردان و با تجربه در این زمینه بسپارید تا بتوانید با کیفیت عالی اقدامات لازم را دنبال کنید.

بازسازی و یا مرمت در بسیاری از واحد های مسکونی، اداری و تجاری و … یک امر  ضروری است و اگر در مدت زمان مشخص در پیش گرفته نشود می تواند با تخریب بسیار به هزینه های بیشتر برای ترمیم نیازمند باشد. آنچه که درمورد ساختمان های قدیمی باید مد نظر قرار گیرد این است که تخریب های به وجود آمده اگر در مدت زمان مشخص و اسرع وقت برطرف نشود می تواند در مراحل بعدی به خسارت های مالی و جانی بسیار زیادی منجر گردد. برای بازسازی واحد کارشناسان و افراد متخصص در این زمینه با ارائه ی طرح های مختلفی به راحتی می توانند بخش های ویژه یک ساختمان و یا تمام فضای موجود را با هزینه های مناسب و مقرون به صرفه ای بازسازی کنند.

با توجه به بودجه ای که دارید می توانید بازسازی و مرمت بخش یا همه ی ساختمان و یا سازه ی مد نظر را در اولویت قرار دهید. کیفیت کاری که در حین بازسازی ارائه می شود بسیار مهم است، استفاده از مصالح نامرغوب در حین مرمت می تواند هزینه ی صرف شده را به باد دهد.

بازسازی واحد

هزینه ی بازسازی واحد

هزینه ی بازسازی واحد با پارامترو فاکتورهای مختلفی موجود است، اگر در شرایط نابسامان اقتصاد فعلی جامعه انجام حتی هر نوع بازسازی جزیی نیز می تواند هزینه بر باشد ولی کارشناسان ما با توجه به تخصص و تجربه ای که در این زمینه دارند در صدد هستند که هزینه های نهایی را به مقدار قابل ملاحظه ای کاهش دهند. هزینه بازسازی واحد می تواند به :

 • تخریب فعلی ساختمان
 • انتظارات کارفرما
 • کلی و یا جزیی بودن بازسازی و مرمت
 • تعویض و یا تعمیر اشیا و لوازم موجود
 • نوع واحد مد نظر

بستگی داشته باشد. هر کدام از موارد یاد شده به مقدار قابل ملاحظه ای در قیمت و هزینه های لازم برای ایجاد تغییرات مطلوب در واحد های مختلف تاثیر ویژه ای خواهد داشت. هرگز به منظور کاهش هزینه ها، از مصالح و البته تجهیزات بی کیفیت استفاده نکنید زیرا در این حالت ممکن است اققدامت بازسازی در بازه ی زمانی کوتاهی فروپاشی شده و به زیان بیشتری منجر گردد. نداشتن تجربه و تخصص در این زمینه از جمله عوامل اصلی در به وجود آمدن مشکلات در نظر گرفته می شود. برای بازسازی های ویژه لازم است مجوز مربوط ر یافت گردد، اگر اطلاع کافی در این زمینه ندارید با اقدامات نادرست مجبور به پرداخت زیان بسیار زیادی خواهید بود.

انتظارات کارفرما در نحوه ی بازسازی واحد نیز به مقدار ویژه می تواند هزینه های درخواستی را کنترل کند، شما می توانید با توجه به بودجه ای که برای ب بازسازی واحد در نظر گرفته اید مشخص کنید چه اقداماتی در اولویت قرار بگیرد و چه ملزوماتی نادیده شود.

هزینه ی بازسازی واحد

اصول بازسازی واحد

برای بازسازی واحد اصول و دستورالعمل ویژه ای دنبال می شود که از جمله مهمترین آن :

 • ایجاد طرح و نقشه ی اولیه
 • کسب رضایت کارفرما
 • تهیه ی مصالح مورد نیاز
 • انجام اقدامات لازم

را می توانیم در اولویت قرار دهیم.  با مشخص شدن مراحل لازم برای بازسازی واحد می توانید در یک مدت زمان بسیار کم به واحد مسکونی مد نظر خود دست یابید. با بازسازی یک واحد نه تنها می توانند مقاومت و کارایی آن را افزایش دهید بلکه به راحتی به مکانی شاداب و آرام بخش دسترسی خواهید داشت که دارای امکانات مختلفی است.

از آنجا که بازسازی مکان های اداری و تجاری می تواند به ایجاد اختلال در فعالیت پرسنل و اعضای آن موسسه و سازمان منجر شود باید سرعت کار بالایی در پیش گرفته شد و یا اقدامات مربوط به صورت جزیی دنبال شود که اعضای فعال بتوانند همزمان به فعالیت خود ادامه دهند. اطلاعات کامل در این مورد در جلسه ی مشاوره ی ابتدایی مورد بحث قرار خواهد گرفت، در صورت داشتن هرگونه سوال تردید نکنید با ما با شماره های موجود در تماس باشید.

بازسازی واحد های مختلف

بازسازی واحد با هزینه های مناسب

بازسازی واحد نیازمند صرف هزینه می باشد، تنها راه اصولی برای کاهش هزینه ها این است که فقط بخش های خاصی از یک واحد مسکونی و یا اداری را به منظور مرمت هدف قرار دهیم. حال آنکه برخی از سودجویان در این زمینه با کاهش کیفیت مصالح، در نظر دارند که هزینه های کمتری را به کارفرما پیشنهاد دهند و از این طریق توجه آنها را به دست آورند. این امر اگرچه در نگاه اول مطلوب به نظر می رسد ولی به دلیل مشکلاتی که می تواند در سال های بعدی به وجود آورد، خواهید دید که چیزی جز ضرر و زیان دارد. مراحل ویژه برای بازسازی شامل :

۱.تماس با شرکت مربوطه

۲.بازدید توسط کارشناس و البته دریافت پیشنهادات

۳.برآورد قیمت

۴.در صورت موافقت با هزینه، همچنین عقد قرارداد

۵. نقشه برداری

۶.طراحی

۷. تایید طراحی توسط کارفرما

۸. اجرا

است. همکاران ما به فکر پول جیب شما هستند و به اوضاع اقتصادی فعلی کشور نیز آگاه ی دارند به همین دلیل در صدد هستند که کیفیت مطلوب را با هزینه های معقول نهایی کنند. در این زمینه می توانید به طور کامل به ما اعتماد کنید. در طول مدت زمانی که اقدامات بازسازی اجرا می شود هرگونه نظر و پیشنهادی که دارید با ما در ارتباط باشید، هدف ما رضایت شما عزیزان است و اگر موردی مد نظر کارفرما نباشد به راحتی می توان تغییرات لازم  را در پروژه ی مد نظر ایجاد کرد.

بازسازی واحد به قیمت مناسب

بازسازی واحدهای مختلف

مرمت واحد با توجه به نوع واحد نیازمند تخصص و البته دستورالعمل های خاصی است. بازسازی واحد:

 • مسکونی
 • تجاری
 • اداری
 • ویلا
 • مسکونی چند طبقه

هر کدام باید به گونه ای مرمت و بازسازی شود که نیازهای فعلی را پاسخگو باشد. در حین بهره مندی از خدمات بازسازی واحد در صورت نیاز می توانی اقدامات لازم برای تغییر دکوراسیون نمای بیرونی و داخلی را  نیز مد نظر قرار دهید.

کارشناسان و تیم حرفه ای ما با حضور در محل و انجام یک ارزیابی کامل می توانند به راحتی ایده و نقشه ی لازم را برای مرمت واحد در اختیار شما قرار هند ، شما می توانید با ارزیابی هزینه ی درخواستی و البته مدت زمان لازم برای نهایی شدن اقدامات مربوط، نظارت کاملی برای همه ی مراحل بازسازی داشته باشد.

برای بازسازی یک فضای اداری و تجاری لازم است که با مد نظر قرار دادن نوع کسب و کار و یا خدمات انجام شده در این نوع از واحد ها در حین بازسازی ، دکوراسیون و طرح خاصی نیز انجام شود تا بتوان از این طریق یک ساختمان قدیمی را به مکانی مطلوب برای فعالیت پرسنل و اعضای یک شرکت تبدیل کند. همین مرمت و بازسازی واحد اداری می تواند انگیزه ی کارکنان یک شرکت را به مقدار قابل ملاحظه ای افزایش دهد و در مرحله ی بعدی سود مطلوبی به دست آورد.

اهمیت بازسازی واحد

باید و نبایدهایی در مورد بازسازی واحد

در مرمت واحد در ابتدا لازم است که اقدامات بازسازی واحد با یک برنامه ریزی قبلی دنبال شود به گونه ای که قبل از انجام هر کاری یک نقشه ی مطلوب به دست آوید و بعد از کسب رضایت کارفرما مراحل لازم در پیش گرفته شود.

با شرکت و موسسات معتبر در زمینه مرمت واحد در ارتباط باشید تا بتوانید از به وجود آمدن هرگونه کلاهبرداری در این امر در امان باشید. سودجویان بسیاری در بازار هستند که به منظور سود بیشتر یا مصالح بی کیفیت را انتخاب می کنند و یا بازسازی انجام شده کارایی کافی ندارد و در مدت زمان بسیار کم، کارفرما مجبور به مرمت دوباره خواهد بود.

ما مفتخر هستیم که در این زمینه با بهره مندی از یک تیم حرفه ای و کاردان موفق شده ایم که رضایت شما عزیزان را به دست آوریم بعد از انجام بازسازی واحد می توانید گارانتی بازسازی انجام شده را دریافت کنید.  رضایت شما، اعتبار ما است به همین دلیل کارشناسان ما با بررسی کامل همه ی جوانب در نظر دارند که بهترین کیفیت را با هزینه های مناسب نهایی کنید.

زمان آن رسیده است که با بهره مندی از خدمات بازسازی واحد به واحدهایی شیک و آرام بخش دست یابید، محلی که در آن حضور دارد می تواند به مقدار قابل ملاحظه ای در روحیه ی شما تاثیر گذار باشد.

شرکت آمود ابنیه آماده پاسخگویی و ارائه هر گونه مشاوره در مورد طراحی و اجرای بازسازی منزل و اداره شما است.


مطالب زیر را هم بخوانید:

اطلاع از هزینه ی بازسازی منزل

بازسازی واحد اداری

هر آنچه در مورد بازسازی باید بدانیم!